Про компанію

Світ ТЕГА

Протягом 24 років компанія ТЕГА залишається лідером в розробці і виробництві фітингів і клапанів для пластикових трубопроводів. Замовники в 84 країнах покладаються на якість найширшого спектра нашої продукції. Ключовим принципом нашого бізнесу є прихильність інновацій - компанія ТЕГА безперервно впроваджує новітні технології, забезпечуючи своїх клієнтів найдосконалішими рішеннями, що відповідають всім поставленим завданням. Довіртеся досвіду компанії ТЕГА і Ваші найсміливіші проекти стануть реальністю.

Фото

Стратегія та концепція

Стратегія і концепція компанії ТЕГА - орієнтованість на потребу клієнтів і гнучкість до реалій ринку. Розуміння потреб ринку і володіння технічною стороною питання дозволяють нам запропонувати клієнтам продукт, який максимально відповідає їхнім очікуванням.

Якість

Грунтуючись на принципах стандарту ISO 9001, компанія ТЕГА ставить собі за мету виробництво продукції найвищої якості, що максимально відповідає всім потребам клієнтів.

Ми концентруємо нашу увагу і ресурси на постійно мінливих потребах клієнтів у багатьох галузях промисловості. Фахівці ТЕГА постійно прагнуть перевершити очікування наших клієнтів до досконалості, вартості та якості продукції.

ТЕГА веде свій бізнес відповідно до міжнародних стандартів, включаючи:

  • ISO 9001:2000
  • ISO 14001:2004
  • OHSAS 18001